top of page
VIADOR - Web Site - Anasayfa kısa-02-02_edited_edited_edited.png

Viador nedir?

Viador, bitkisel içerikli bir şuruptur. Centiyana kökü, hindiba, suteresi ve manganez içeriği ile takviye edici gıda kategorisinde yer almaktadır. Çocukların sevdiği doğal kayısı aromalıdır.

Viador bitkisel şurup 4 yaş ve üzeri çocuklar ile yetişkinlerde kullanılabilir. Viador bitkisel şurup yemeklerden 30 dakika önce; 4-10 yaş grubu çocuklarda günde 2 kez 7,5 ml, 11 yaş ve üstü yetişkinlerde günde 2 kez 15 ml olarak kullanılabilir.​ Viador bitkisel şurup, su, meyve suyu gibi oda sıcaklığındaki içeceklere karıştırılarak güvenle kullanılabilir.​ Viador bitkisel şurubun, önerilen kullanım şekli yemeklerden önce aç karna kullanımdır. Etken maddelerin besin etkileşimi olmadığından tok karna da güvenle kullanılabilir.​ Viador bitkisel şurubu kapağı açıldıktan sonra buzdolabında 10 güne kadar muhafaza edilebilmektedir.

Viador yemekle dost bitkisel şurup nasıl kullanılmalıdır?

V-Label, vejetaryen-vegan ürünlerin güvenilirliğini ve uygunluğunu tescil etmek amacıyla Avrupa Vejetaryenler Birliği (EVU) tarafından geliştirilmiş lisanslı bir semboldür. Bir ürünün V-Label a sahip olması, içeriğinde hiçbir hayvansal bileşen içermediği anlamına gelir.

Viador yemekle dost bitkisel şurubun sahip olduğu V-label nedir?

Viador bitkisel şurup , V-label (vegan-vejetaryen ürün) sertifikasına sahip tamamen bitkisel bir  üründür. Viador, uluslararası akreditasyonu bulunan Yeditepe  Üniversitesi laboratuvarlarında tam kapsamlı olarak analiz edilmiştir ve içeriğinde hiçbir hayvansal bileşene sahip olmadığı kanıtlanmıştır.

Viador yemekle dost bitkisel şurup vegan kullanıma uygun mudur?

Viador yemekle dost bitkisel şurubun  yan etkisi var mıdır?

Viador bitkisel şurubun kullanımı ile ilgili bildirilmiş bir yan etki bulunmamaktadır. İçerisindeki bitkilere karşı alerjik hassasiyeti olan çocuklarda dikkatli kullanılması önerilir.

Viador yemekle dost bitkisel şurubun orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi (ggbs.tarim.gov.tr) üzerinden ürünün dış ambalajında ve ambalaj içinde bulunan kullanım talimatında yer alan Takviye Edici Gıda Onay Numarası ile Viador ürününün orijinalliğini kontrol edebilirsiniz. https://ggbs.tarim.gov.tr adresinden "Onaylı Takviye Edici Gıdalar Listesi" linkine tıklayarak kontrol işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Viador'un eczane satış fiyatı 475,00 TL'dir.

Viador'un satış fiyatı nedir?

alt-bilgi.png
14135.png

BİZİ TAKİP EDİN!

  • Instagram
  • Youtube

Tüm Hakları Saklıdır - 2023

bottom of page